USD Euro GBP AUD CAD CZK SEK DKK PLN CNY
www.slnecneokuliaresk.com
 

Domov ::  Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Zaväzujeme sa zachovať súkromie všetkých návštevníkov našich webových stránok. Prečítajte si nasledujúce zásady ochrany osobných údajov, aby ste pochopili, ako používame a chránime informácie, ktoré nám poskytujete.
Neprenajímame, nepredávame ani nezdieľame osobné údaje o vás s inými osobami alebo pridruženými spoločnosťami.
Môžeme zhromažďovať vaše meno, pracovné zaradenie, kontaktné informácie vrátane e-mailovej adresy, demografické informácie, ako je PSČ, preferencie a záujmy, a ďalšie informácie týkajúce sa zákazníckych prieskumov a / alebo ponúk. Tieto informácie slúžia na pochopenie vašich potrieb a poskytnutie lepších služieb a produktov. Propagačné e-maily budú zasielané o nových produktoch, špeciálnych ponukách alebo iných informáciách, o ktorých si myslíte, že by vás mohli zaujať prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorú ste poskytli. Okrem toho môžeme vaše informácie použiť na prispôsobenie webovej stránky podľa vašich záujmov.
Vynakladáme maximálne úsilie, aby sme zabezpečili, že vaše skúsenosti z nákupu na našich webových stránkach sú bezpečné. Na ochranu pred stratou, zneužitím alebo zmenou vašich informácií o používateľovi používame najvýkonnejšie šifrovacie techniky Secure Socket Layers (SSL). Jednoducho pridáva bezpečnosť do celého toku údajov medzi internetovým prehliadačom a naším systémom, čím vám dáva pocit dôvery v to, že nám poskytnete číslo vašej karty. Okrem toho používame internetové podvody na ochranu transakcií kreditnou kartou.
A keď sa zaregistrujete na našich webových stránkach, dávame vám pozor, aby ste si vybrali heslo, ktoré je ťažké uhádnuť, ale pre vás si to ľahko zapamätáte. Prosím, chráňte informácie o Vašom účte, ak zistíte akúkoľvek tienistosť o Vašom účte, kontaktujte nás, my vám skontrolujeme problém.
Informácie o platbe kreditnou kartou, informácie o autorizácii kreditných kariet získavame priamo od banky, ktorá kartu vydala, na overenie pred vykonaním akejkoľvek transakcie.
Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa týchto Zásad ochrany osobných údajov, kontaktujte nás prostredníctvom nášho e-mailu

Späť