USD Euro GBP AUD CAD CZK SEK DKK PLN CNY
www.slnecneokuliaresk.com
 

Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

Informácie o preprave
1. Potvrďte prosím svoju poštovú adresu skôr, než zaplatíte, najlepšie je ponechať telefónne číslo pre kontaktovanie. Zadajte platnú e-mailovú adresu a po zakúpení aktualizovaných informácií skontrolujte e-maily. 2. Položky sú vo všeobecnosti expedované do 3 pracovných dní po overení platby (Sat. & Sun. a väčšina štátnych sviatkov je vylúčená).
3. Preprava EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) do celého sveta s nasledovným vylúčením: Saudská Arábia, Angola, Holandsko, Nigéria, Česká republika, Keňa, Ukrajina, Rusko, Chorvátsko, Maďarsko, Bhután, Bulharsko, Gruzínsko, Maledivy, Mexiko, Brazília, Poľsko , Lotyšsko, Rumunsko, Estónsko, Južná Afrika, Bahrajn, SAE, Kuvajt, Katar a ďalšie. Obráťte sa na nás a overte si, či sa nachádzate vo voľných dopravných oblastiach alebo nie.
4. Akonáhle pošleme váš balík, pošleme vám sledovacie číslo, keď bude k dispozícii. Doba prenosu balíkov trvá zvyčajne 7 až 14 pracovných dní v závislosti od miesta určenia, dovoleniek a faktorov mimo kontroly Poštovej služby. Ak nastane malé oneskorenie, prosím, dajte viac trpezlivosti.
Návratová politika
Vrátenie alebo výmena je povolená za predpokladu, že zákazník zakúpil produkt prostredníctvom webovej stránky a je do 7 dní od dátumu prijatia. Kontaktujte nás, ak potrebujete vrátiť alebo vymeniť. Tovar musí byť vrátený do 7 dní odo dňa doručenia - nespotrebovaný a musí obsahovať všetky originálne obaly a etikety. Váš pôvodný spôsob platby pripíšeme na účet, s výnimkou poplatku za opätovné uskladnenie / spracovanie a návratného poplatku. Všetky prepravné náklady spojené s vrátením tovaru sú zodpovednosťou zákazníka.
Všetky balíky by mali byť odoslané prostredníctvom sledovateľnej metódy, ako je napríklad US Mail Delivery Confirmation, UPS alebo Federal Express. Nie sme zodpovední za balíky stratené v tranzite. Akonáhle dostaneme váš návrat, dovoľte, aby ste do 5 pracovných dní dokončili váš návrat alebo výmenu.

Späť